Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik Ücretli mi?

 Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

 Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Ol" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üye olmak için tıklayınız

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Müşteri Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa başlarında isminizin yazdığı bölümde Hesabım linkine tıklayın. Sayfanın solunda oluşacak olan butonlardan igerekli değişiklikleri yapıp kaydedin.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Şifremiz Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz. Bazı durumlarda tarafımızdan gönderilen mailler SPAM (Gereksiz) Klasörüne düşebilmektedir.

Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum

Alışverişlerde T.C kimlik numarası girme zorunluluğu neden isteniyor?

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazetede tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Firmanız adına aldığınız ürünler için firma Vergi Numaranız kullanılabilir. Ancak bireysel alışverişlerinizde T.C. kimlik numaranıza fatura kesilmesi zorunludur. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Resmi sitesinden aşağıdaki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
http://www.ivdb.gov.tr/duyurulan/yenimevzuat2006/vergikimlikno_gt3.htm
Veya; Maliye Bakanlığının 26.08.2006/26274 sayılı Vergi Kimlik Numarası Genel Tebliğ'ini Resmi Gazete.org adresinden de görebilirsiniz.
http://www.resmi-gazete.org/tarih/20060829-13.htm
GaleriBeyaz.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar Gizlilik Politikası sayfamızda ayrıntılı yer almaktadır.

Siparişinizin para iadesi kaç gün içerisinde hesabıma geçer ?

Siparişinizin iadesi 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.  Siparişinizi kredi kartı ile yaptı iseniz kredi kartınıza, havale ile yaptı iseniz havale adresinize iadeniz yapılır.Sipariş iadenizin yapıldığı, üyelik e-postanız ile tarafınıza bildirilmektedir. 
İade edeceğiniz ürünü gönderirken hasar görmemesi için,ürünü orjinal paketi ve tüm faturalarıyla birlikte ayrı bir koli içerisine koyunuz.Orjinal paketi ile yapılan gönderimlerde üzerine kargo firmasının etiketinin, koli bandının yapıştırılması v.s. olabileceğinden hasar görmüş ya da tahrip edilmiş olacağından ürün tüm aksesuarları ve faturası ile teslim edilse dahi tekrar satılabilirliği olamayacağından iade alınmasında sorunlar yaşanacaktır.
  • » İade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirten not ve faturanızı tüm nüshaları ile birlikte gönderiniz.
  • » Ürünü mutlaka anlaşmalı kargo firması ile gönderiniz.
  • » İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
  • » Ürün iadesinde ürün ile birlikte faturaya ait tüm nüshaların tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Aksi taktirde ürün iadesi yapılmayacaktır.

Ürünü hangi durumlarda ve ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

Siparişinizi, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile (faturası ve diğer aksesuarları) iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmeden önce iade edeceğiniz ürünle ilgili bilgi veriniz. Ürünü faturası, irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ve orijinal aksesuarları ile birlikte size teslimatı yapan kargo firması ile gönderiniz. İade şartlarına ek olarak bazı kategori ürünlerinde iade koşulları farklılıklar göstermektedir.

Sipariş ettiğim ürün arızalıysa ne yapmalıyım?

GaleriBeyaz.com' dan almış olduğunuz tüm ürünler orjinaldir ve belirli garanti sürelerine sahiptir. Arızalı ürünlerde ürün garantisi ya da arızası ile ilgili tüm prosedür üretici firma tarafından onaylanmaktadır. Bu konuda GaleriBeyaz.com un herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Ürün garanti belgesinde bulunan servis hizmeti veren firmalar, arızalı ürün konusunda size destek olacaktır.

Sipariş durumları ve açıklamaları

» » Bekliyor - Siparişiniz bize ulaştı, ödeme bekleniyor 
» » Onaylandı - Ödemeniz alındı, ilk iş gününde siparişiniz hazırlanacak 
» » Tedarik Ediliyor - Siparişinizdeki ürünler depomuzda mevcut değil ise ithalatçı ve üretici firmadan tedarik ediliyor.
» » Tedarik Edildi - Siparişinizdeki ürünler ithalatçı ve üretici firmadan tedarik edildi.
» » Gönderildi - Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi. Gün sonunda Kargo Firması işlem yaptığında Sipariş No ile gönderiniz'i sorgulayabilirsiniz. 
» » İptal Edildi - İsteğiniz üzerine veya ödemeniz alınamadığından siparişiniz iptal edildi

Ürünü iade için adresinize gönderdim. İade işlemleri nelerdir?

İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Gerekli görüldüğü hallerde yetkili servise gönderilerek test edilmesi sağlanır. Belirtmiş olduğumuz şartlara uygun iade yapıldığı belirlendiğinde iade süreci başlamaktadır.